Firma QNAP wprowadziła do swojej oferty gwarancje typu Next Business Day oraz Next Business Day Onsite. Klienci mogą dzięki temu liczyć na naprawę lub wymianę urządzenia już w następnym dniu roboczym po zgłoszeniu awarii. Dwie nowe opcje gwarancyjne to wyjście naprzeciw oczekiwaniom użytkowników oraz firm. Wiele osób chce mieć pewność, że urządzenie które kupuje będzie działało bez przerwy.

Organizacje, które zdecydują się na skorzystanie z tych opcji, mają do dyspozycji rozbudowaną procedurę diagnostyczną i gwarancyjną. Sporą liczbę problemów będzie można błyskawicznie rozwiązać zdalnie (via e-mail, telefon lub czat). W razie poważniejszych awarii – skorzystać będzie można ze wsparcia technika w siedzibie firmy, naprawy gwarancyjnej  lub wymiany serwera na nowy (i to najpóźniej w następnym dniu roboczym).

QNAP - gwarancje NBD i NBDO

Szczegółowe informacje o zakresie usług w poszczególnych wariantach gwarancji QNAP znaleźć można na stronie firmy – https://www.qnap.com/static/landing/2018/pl-warranty/index.html . Warto wspomnieć, iż warianty Next Business Day oraz Next Business Day Onsite wykupić można w ciągu 90 dni od zakupu serwera QNAP NAS. Cena takiej gwarancji uzależniona jest m.in. od zakresu świadczeń, liczby zakupionych jednostek oraz specyficznych potrzeb klienta w zakresie ochrony – dlatego też jest ona ustalana indywidualnie z przedstawicielem QNAP Polska.


Poprzedni artykułFACEIT Major London 2018 – podsumowanie dnia.
Następny artykułRyzen 3 2300X, Ryzen 5 2500X, Ryzen 5 2600E i Ryzen 7 2700E u OEM
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.