Firma AMD ogłosiła, że od przeszło dekady rozwija energooszczędne procesory AMD Embedded. Są one przeznaczone dla branży automatów do gier w kasynach. Wykorzystują je tacy istotni gracze, jak International Game Technology (IGT), Scientific Games (SG), Unidensa i Quixant i innych. Sprzęt do gier hazardowych ewoluował przez ostatnie dziesięciolecia.

Od automatów o niskiej rozdzielczości obsługujących tylko grafikę dwuwymiarową do w pełni interaktywnych systemów z wieloma ekranami dotykowymi o rozdzielczości dochodzącej do 4K, które wypełnione są trójwymiarową grafiką. Systemy te mogą przyjmować postać zarówno dużych gablot, jak i kompaktowych urządzeń dla barów czy dworców komunikacji publicznej.

AMD Embedded

Firma AMD zapewnia klientom z branży gier hazardowych rozwiązanie bazujące na pojedynczej platformie, które można łatwo zintegrować zarówno w podstawowych, jak i najbardziej zaawansowanych systemach. A wszystko dzięki zdobytemu wieloletniemu doświadczeniu w rozwoju technologii graficznych i procesorowych dla rynku gier wideo.


Poprzedni artykułSpołeczna kampania programuj.gov.pl – zostań programistą gier
Następny artykułRealpolitiks – zostań przywódcą każdego nowożytnego państwa
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.