Procesor Ryzen Threadripper 1950X został zwycięzcą plebiscytu Najlepszej Innowacji CES 2018 w kategorii komponentów komputerowych. Zgłoszony produkt jest jest oceniany przez panel niezależnych architektów przemysłowych, inżynierów i członków mediów handlowych. Zdobycie nagrody to celu uhonorowanie niezwykłego projektu i inżynierii w sferze przełomowej elektroniki konsumenckiej wśród 28 dziedzin.

Ten prestiżowy konkurs Nagród Innowacyjności CES (CES Innovation Awards) jest sponsorowany przez Consumer Technology Association (CTA), czyli właściciela i producenta targów CES 2018. Już od 1976 roku wyłaniane tam są osiągnięcia w dziedzinie inżynierii i projektu produktów.

Procesor AMD Ryzen Threadripper 1950X będzie prezentowany w tracie nadchodzących targów, które będą się odbywać w dniach 9-12 stycznia 2018 w Las Vegas w stanie Newada. Laureaci nagród Najlepszych Innowacji są prezentowani także od wczoraj, 9 listopada w Metropolitan Pavilion w Nowym Jorku w ramach wystawy CES Unveiled New York.


Poprzedni artykułHumble Bundle z promocją o nazwie Humble Care Package Bundle
Następny artykułESL One Hamburg powered by Intel 2017 – udany turniej DOTA 2
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.