Krążą plotki, jakoby Intel planował premierę procesora Core i7-8700K już 5 października 2017 roku. Do takich informacji dotarł portal videocardz.com przeglądając Internet. Byłaby to bardzo dobra wiadomość dla wszystkich osób składających komputery. Pamiętajmy, że premiera mobilnych procesorów 8 generacji miała miejsce jakiś czas temu. Wszyscy spodziewali się, że razem z nimi wyjdą jednostki desktopowe.

Tak się jednakże nie stało, a Intel zebrał dość niepochlebne opinie od wielu osób oglądających prezentację nowych jednostek na żywo.

Przypomnijmy, że Intel Core i7-8700K będzie jednostką 6 rdzeniową z 12 wątkami logicznymi. Procesor będzie posiadał odblokowany mnożnik i będzie przeznaczony dla podstawki LGA 1151.


ŹRÓDŁOvideocardz.com
Poprzedni artykułStar Wars: Empire at War otrzymało aktualizację po 11 latach
Następny artykułMiddle-earth: Shadow of War – Official Shadow of War Dark Tribe Trailer
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.