W jednym ze szwedzkich sklepów ukazała się płyta główna ASUS ROG STRIX B350-I Gaming. Wspominaliśmy o niej na początku września, jednakże zbyt wiele informacji nie było. Teraz mamy już całkiem sporo danych oraz zdjęcia. Na pokładzie znajdziemy chipset B350, z obsługą do 32 GB pamięci operacyjnej DDR4-3200. Wspierane będą procesory Ryzen 3, Ryzen 5 i Ryzen 7. Standardowo mamy jedno złącze PCI-Express x16.

Do tego dochodzą złącze USB 3.1 Gen 2 ports z obsługą dwóch portów w obudowie. Na pokładzie są także 4 x SATA 6 Gb/s i zapewne M.2.

Na tylnym panelu znajdziemy natomiast 2 x USB 3.1, 4 x USB 2.0, gigabitowy LAN, wyjścia do kabli antenowych WiFi oraz wyjścia dźwięku. Cena powinna oscylować w przedziale 229 – 249 dolarów.


ŹRÓDŁOsmallformfactor.net
Poprzedni artykułTechland zapowiada nową serię gier o nazwie Day1
Następny artykułTake Off – The Flight Simulator – zostań pilotem w różnych misjach
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.