Portal videocardz.com dotarł do niepotwierdzonych informacji o pracach nad kartą NVIDIA GeForce GTX 1070 Ti. Model ten miałby być odpowiedzią na kartę AMD Radeon RX Vega 56, która dość dobrze wstrzeliła się w rynek. Jednakże jej obecna niedostępność nie wróży póki co nic dobrego dla AMD. Wracają do NVIDII. GeForce GTX 1070 Ti mógłby posiadać 2304 rdzeni CUDA lub mniej i 8GB pamięci VRAM GDDR5.

Póki co pozostaje nam czekać na dalsze informacje ze strony partnerów lub samej firmy NVIDIA. Na pocieszenie zdjęcie przedstawiające ASUS GTX 1070 Ti STRIX O8G.

ASUS GTX 1070 Ti STRIX O8G


ŹRÓDŁOvideocardz.com
Poprzedni artykułGra Oddworld: Abe’s Oddysee za darmo na GOG.com przez 44 godziny
Następny artykułUdostępniono demo gry FIFA 18 oraz jej wymagania sprzętowe
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.