Firma MMD, zajmująca się globalną sprzedażą i marketingiem monitorów PHILIPS, wprowadziła na rynek PHILIPS BDM4350UC. Monitor ten posiada matrycę IPS o rozdzielczości 4K (3840 x 2160) i przekątnej 43 cali. Ekran zapewnia wysokiej jakości wrażenia wizualne oraz szczegółowe odwzorowanie szerokiej palety kolorów. Matryca posiada szerokie kąty widzenia, wynoszące 178 stopni, zarówno w pionie, jak i w poziomie.

PHILIPS BDM4350UC

Monitor PHILIPS BDM4350UC został wyposażony w technologię MultiView pozwalającą pracować na wielu oknach jednocześnie oraz przeglądać treści z nawet czterech źródeł. Funkcja Picture-by-Picture (PbP) umożliwia przegląd dodatkowych danych jak np. natężenie ruchu, monitoring pogody czy kontrola ruchu lotniczego. Picture-in-Picture (PiP) wychodzi naprzeciw użytkownikom lubiącym łączyć pracę na komputerze z rozrywką, np. oglądać na żywo transmisję telewizyjną, nie tracąc możliwości wykonywania obowiązków zawodowych.

Z tyłu wyświetlacza znajdziemy złącza HDMI, DisplayPort, MHL oraz USB 3.0. Model PHILIPS BDM4350UC będzie dostępny w sklepach od maja 2016 roku. Sugerowana przez producenta cena detaliczna monitora wynosi 3499 zł. Urządzenia objęte są trzyletnią gwarancją producenta w systemie door-to-door.


Poprzedni artykułDreadnought – zamknięta beta w realiach galaktycznej wojny
Następny artykułAOC prezentuje monitory I2281FWH i I2381FH w ciekawej stylistyce
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.