Firma MMD, zajmująca się globalną sprzedażą i marketingiem monitorów PHILIPS, przedstawia monitor Philips BDM4037UW. Wykorzystano w nim matrycą VA z technologią Wide Ultra-Color o rozdzielczości 3840 x 2160 pikseli. Ekran ma 40 cali i posiada zaokrąglony kształt. Dzięki temu monitor może pełnić rolę multimedialnego kombajnu. Z ochronie wzroku posiada technologię Flicker-free, korygującą jasność ekranu oraz ograniczającą jego migotanie.

Philips BDM4037UW

Użytkownik może wykorzystać tryb MultiView i funkcję Picture-by-Picture (PBP) możliwością podłączenia aż czerech źródeł obrazu. Każde z podłączonych urządzeń może wyświetlać obraz na wydzielonym fragmencie 40-calowego ekranu 4K. Użytkownik może też skorzystać z rozwiązania SmartImage, opracowanego przez PHILIPS i pozwalającego na proste dostosowanie parametrów obrazu do wyświetlanych na ekranie treści.

Philips BDM4037UW

PHILIPS BDM4037UW wyposażony został w komplet portów (VGA, 2 x HDMI z obsługą MHL oraz 2 x DisplayPort). Dodatkowo oferuje aktywny, czteroportowy hub USB 3.0 z funkcją szybkiego ładowania. Wbudowane głośniki stereofoniczne 2 x 5 W są w stanie zapewnić podstawowe funkcje multimedialne monitora.

Philips BDM4037UW

PHILIPS BDM4037UW już wkrótce trafi do wybranych polskich sklepów z elektroniką. Wyróżnia go konkurencyjna w stosunku do telewizorów 4K, sugerowana cena detaliczna – 2979 zł. Monitory objęte są trzyletnią gwarancją producenta w systemie door-to-door.


Poprzedni artykułIntel Compute Card – moduł obliczeniowy wielkości karty kredytowej
Następny artykułENERMAX oferuje darmowe zestawy montażowe do podstawki AMD AM4
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.