MMD zaprezentowało 49-calowy monitor o oznaczeniu Philips 498P9. Urządzenie wyposażono w zakrzywioną matrycę o proporcjach 32:9 i rozdzielczości 5120 x 1440 pikseli (Dual Quad HD). Zastosowany panel VA cechuje się częstotliwością odświeżania 70 Hz i szerokimi kątami widzenia (178/178 stopni). Mamy tutaj również 121% pokrycie palety kolorów sRGB oraz czas reakcji na poziomie 5 ms.

Dzięki technologii MultiView monitor umożliwia wyświetlanie obrazu z dwóch źródeł w tym samym czasie. Ponadto przełącznik KVM MultiClient sprawia, że jednym zestawem klawiatury i myszy możemy jednocześnie obsługiwać dwa urządzenia. Podświetlenie wynoszące 450 nitów pozwoli natomiast na bezproblemową pracę nawet w jasnych pomieszczeniach. W trosce o komfort pracy monitor wyposażono w technologie LowBlue Mode i Flicker-free.

Podstawa monitora pozwala na regulację wysokości ekranu, kąta jego nachylenia czy obrót w poziomie (swivel). Urządzenie wyposażono w następujące złącza: DisplayPort 1.4, 2 x HDMI 2.0b oraz 4 x USB 3.2, w tym jedno ze wsparciem funkcji szybkiego ładowania BC 1.2 oraz złącze słuchawkowe.

Monitor Philips 498P9 będzie dostępny w sprzedaży od sierpnia w sugerowanej cenie 3965 zł.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments