Philips wprowadził do sprzedaży monitor Philips 329P9H z linii Brilliance. Zamontowano w nim 32 calową matrycę IPS w rozdzielczości 4K. Pokrycie palety Adobe RGB wynosi 87%, a jasność podświetlenia to 350 cd/m2. Kąty widzenia w poziomie i pionie wynoszą 178 stopni. Monitor wyróżnia się także możliwością wyświetlania ponad miliarda kolorów i parametrem delta E<2.

Model Philips 329P9H wyposażony jest między innymi w Power Sensor – specjalny czujnik sprawdzający, czy użytkownik znajduje się przed ekranem. W przypadku wykrycia nieobecności zmniejszana jest jasność ekranu, co pozwala na oszczędność energii. Prócz tego mamy tutaj tryb LowBlue, czy FlickerFree.

Stopka SmartErgoBase umożliwia zmianę położenia ekranu w zakresie obrotu w pionie i poziomie (swivel) oraz ustawienie trybu portretowego (pivot). Użytkownik ma również komplet złączy DisplayPort 1.4, HDMI 2.0 b x2,    USB 3.1 Gen 2 (typu upstream, funkcja zasilania do 65W), USB 3.1 x1 (typu upstream), USB 3.1 x 3 (typu downstream z funkcją szybkiego ładowania BC 1.2 x1), RJ45 (10M/100M/1G) oraz złącza dźwiękowe.

Monitor wyposażona został w zabezpieczenie biometryczne w postaci wbudowanej kamery Hello, kompatybilnej z systemem Windows 10. Dzięki tej funkcji wyświetlacz włączy się tylko w przypadku wykrycia twarzy konkretnego użytkownika.

Philips 329P9H dostępny jest w sugerowanej cenie detalicznej 3869 zł.


ŹRÓDŁOphilips.pl
Poprzedni artykułArek “Vegi” Nawojski na stałe w drużynie Virtus.pro?
Następny artykułNZXT HUE 2 Ambient RGB Lighting Kit V2 – nowy zestaw podświetlenia
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.