Philips wprowadził do sprzedaży monitor 298X4QJAB. Posiada 8 bitową matrycę AH-IPS o przekątnej 29 cali i rozdzielczości natywnej 2560 × 1080 pikseli w formacie 21:9. Podświetlany jest białymi diodami LED, posiada odświeżanie na poziomie 60 Hz oraz szczytowy kontrast dynamiczny 20 000 000:1. Znajdziemy w nim także wsparcie dla technologii MultiView do jednoczesnego wyświetlania treści z dwóch źródeł.

Dodano również funkcje: SmartImage z trybami wyświetlania obrazu dostosowanymi do różnych treści, SmartContrast podnoszącą kontrast obrazu, SmartKolor zapewniającą żywe, bogate odzwierciedlenie barw oraz SmartControl do samodzielnego dostosowywania parametrów obrazu. Kąty widzenia w pionie i poziomie wynoszą 178 stopni.

Philips 298X4QJAB

Philips 298X4QJAB posiada następujące złącza:

  • Wejście sygnału: DisplayPort, DVI Dual Link (cyfrowe, HDCP), 2 x HDMI
  • Sygnał wejściowy synchronizacji: oddzielna synchronizacja, synchronizacja na zielonym
  • Wejście/Wyjście Audio: wejście PC audio, wyjście słuchawkowe
  • Wyjście sygnału: DisplayPort

Sugerowana przez producenta cena monitora PHILIPS 298X4QJAB wynosi 2 049 PLN z VAT. Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją w systemie door-to-door.


Poprzedni artykułZOTAC ZBOX nano XS AD13 z AMD E2-1800 i grafiką Radeon HD 7340
Następny artykułAOC e2461Fwh, który może służyć jako ramka do zdjęć
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.