Philips rozszerzył linię swoich 27-calowych monitorów E9 o model Philips 278E9. Urządzenie posiada zakrzywiony ekran o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Zastosowano tutaj matrycę VA o poszerzonym gamucie kolorów. Przestrzeń barw wynosi aż 128% palety sRGB. Technologia Ultra Wide-Color zapewnia kontrast na poziomie 3000:1, przy maksymalnej jasności podświetlenia 250 cd/m² i czasie reakcji na poziomie 4 ms (GtG).

Philips 278E9

Philips 278E9 wspiera również technologię FreeSync/Adaptive-Sync oraz zapewnia redukcję emisji męczącego wzrok niebieskiego światła (tryb LowBlue).

Philips 278E9

Monitor wyposażony został w złącza: VGA, HDMI oraz DisplayPort 1.2. W obudowie umieszczono głośniki stereo o mocy 3 W każdy oraz zasilacz.

Philips 278E9

Zakrzywiony monitor Philips 278E9 pojawi się w sprzedaży w Polsce w sierpniu i dostępny będzie w sugerowanej cenie detalicznej 949 złotych.


Poprzedni artykułGenesis Krypton 770 – mysz dla profesjonalnych graczy z ciekawym gadżetem
Następny artykułAliens: Colonial Marines – poprawiona literówka ulepsza SI w grze
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.