Firma Philips wprowadziła do sprzedaży monitor z wygiętym ekranem – PHILIPS 278E8QJAB. Ekran posiada 27 calową matrycę VA o rozdzielczości 1920×1080 pikseli i szerokich kątach widzenia. Oferuje ona bardzo dobry współczynnik kontrastu 3000:1 oraz żywe kolory. Wykorzystaniu technologii Ultra Wide-Color pozwoliło osiągnąć gamut na poziomie 130% przestrzeni sRGB (104% NTSC).

PHILIPS 278E8QJAB

PHILIPS 278E8QJAB jest dedykowany dla osób poszukujących uniwersalnego monitora do zastosowań domowych. Promień zakrzywienia matrycy to 1800 mm. Model 278E8QJAB wyposażony został w rozwiązanie Flicker-free ograniczające migotanie ekranu. Tryb pracy LowBlue z redukcją męczącego wzrok niebieskiego światła. Gracze docenią głębszą imersję podczas rozrywki dzięki zakrzywionej matrycy i wsparciu dla technologii Adaptive-Sync.

PHILIPS 278E8QJAB

Monitor wyposażony został w pełen komplet złączy: VGA, HDMI oraz DisplayPort. Dodatkowo oferuje dwa zbudowane głośniki stereo o mocy 3 W każdy i gniazdo słuchawkowe. Obsługa urządzenia jest wyjątkowo prosta dzięki menu ekranowemu, po którym użytkownik porusza się za pomocą przypominającego joystick przełącznika EasySelect.

PHILIPS 278E8QJAB

Sugerowana przez producenta cena monitora PHILIPS 278E8QJAB wynosi 1189 zł.


Poprzedni artykułCryorig zmienia datę rozsyłania zestawów montażowych do podstawki AMD AM4
Następny artykułTP-Link HS110 i HS100 – inteligentne gniazdka do zarządzania domem
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.