Do sprzedaży trafił monitor Philips 241B7QUBHEB, który wyposażono w 24 calową matrycę IPS o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Odświeżanie ekranu wynosi 75 Hz, kontrast statyczny to 1000:1, a maksymalna jasność podświetlenia wynosi 250 cd/m2. Jakość obrazu jest dodatkowo wzbogacona dzięki technologii Ultra Wide-Color, poszerzającej spektrum kolorów i zapewniającej bardziej wyrazisty i naturalny obraz.

Monitor ma stację dokującą USB-C z obsługą DisplayLink, co umożliwia wygodne akcesoriów oraz laptopa. Prócz tego mamy wyjście DisplayPort oraz USB 3.2. Nie zabrakło również zabezpieczenia biometrycznego, w postaci wbudowanej kamerki kompatybilnej z funkcją Windows Hello. Umożliwia ona logowanie do systemu po wykryciu twarzy konkretnego użytkownika.

Philips 241B7QUBHEB

Producent zamontował ergonomiczną podstawkę – SmartErgoBase. Pozwala to na regulowanie położenia ekranu w zakresie obrotu w poziomie, nachylenia czy wysokości. Możliwe jest także ustawienie monitora w trybie portretowym (pivot). W razie potrzeby, monitory można umieścić na uchwycie VESA (100 x 100 mm), co ułatwia również tworzenie konfiguracji wielomonitorowych.

Z zastosowanych technologii znajdziemy: PowerSensor, SmartControl, EasyRead, LowBlue Mode, Flicker Free. Monitor Philips 241B7QUBHEB jest dostępny w cenie 1 539 zł.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments