Phanteks wprowadziło do sprzedaży obudowę Enthoo EVOLV ITX Tempered Glass. Konstrukcja przypomina bardzo poprzedni model Enthoo EVOLV ITX, aczkolwiek producent dokonał kilku poprawek. Najbardziej widoczną zmianą jest dodanie z prawego boku wzmocnionego szkła, które ukazuje całe wnętrze obudowy.

Konstrukcja posiada wymiary 230 mm x 375 mm x 395 mm i jest dostępna w trzech kolorach: białym, czarnym i czerwonym.

Wewnątrz Enthoo EVOLV ITX Tempered Glass można zamontować:

  • Płyty mini-ITX,
  • Dwuslotową kartę graficzną o maksymalnej długości 330 mm,
  • Chłodzenie wodne typy 240 mm lub 280 mm,
  • Nośniki: 2.5 cala, dwa dyski 2.5 lub 3.5 cala,
  • Chłodzenie procesora o maksymalnej wysokości 220 mm.

Wszystkie otwory posiadają odpowiednie filtry przeciwkurzowe. Na panelu przednim znajdziemy 2 x USB 3.0, złącza dźwięku oraz przycisk zasilania. Cała konstrukcja waży 5,4 kg.


Poprzedni artykułCooler Master MasterPulse MH320 – wzmocnione gamingowe słuchawki
Następny artykułAOC AGON AG251FG – monitor dla graczy z wysokim odświeżaniem
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.