Patriot Viper Steel SODIMM

Patriot wprowadził do swojej oferty nowe pamięci operacyjne DDR4 – Viper Steel SODIMM. Jest to seria modułów pamięci z wyższej półki cenowej. Ich możliwości mają wykorzystać głównie gracze mobilni oraz osoby składające zestawy mini-ITX. W pierwszym przypadku mowa jest o laptopach. W drugim natomiast o płytach głównych, które wymagają pamięci SODIMM (np. ASRock X299E-ITX/ac).

Wspominając o górnej półce, mieliśmy na myśli zarówno specyfikację, jak i użyte materiały. Producent chce tym samym zapewnić jak najlepszą współpracę z dyskiem, procesorem oraz kartą graficzną.

Patriot Viper Steel SODIMM posiadają osłonę termiczną, wykonaną z wysokogatunkowego aluminium. Prócz ładnego wyglądu, charakteryzują się również dobrą efektownością cieplną. Dodatkowo pamięci posiadają wyśrubowane normy jakości i bezpieczeństwa amerykańskiego rynku konsumenckiego. Mowa tutaj oczywiście i certyfikacje Q, który jest najwyższą oceną w tym przypadku.

Firma Patriot poświęciła sporo czasu, aby zapewnić optymalny balans pomiędzy prędkościami taktowania przy różnych napięciach a czasami opóźnień na poszczególnych progach. Dostępne będą moduły 8 GB i 2 x 8 GB o maksymalnym taktowaniu 3000 MHz. Pamięci są w pełni kompatybilne z najnowszymi platformami Intel i AMD.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments