Firma Panasonic wprowadzi do swojej oferty słuchawki HD6M jako model podstawowy z mikrofonem. Produkt należy do serii słuchawek nausznych zaprojektowanych dla osób ceniących wysoką jakość muzyki, oraz oryginalne wzornictwo. W środku znajduje się 40-milimetrowy przetwornik HD, pozwalający uzyskać szerokie pasmo przenoszenia od 4 Hz do 40 kHz. W słuchawkach HD6M zastosowano także tłumiącą wibracje konstrukcję („Anti-vibration Frame”), która minimalizuje niepożądane szumy i pozwala usłyszeć nawet najcichsze dźwięki.

Panasonic HD6M

Słuchawki wiernie odtwarzają dynamiczne tony niskie i podkreślają wysokie tony instrumentów muzycznych, a także najsubtelniejszy wokal. Czułość tego modelu wynosi 99 dB/mW (przy 500 kHz), a długość przewodu to 1.2 metra. W słuchawkach zastosowano przesuwaną regulację pałąka w poziomie (Horizontal Slide), dzięki czemu można go regulować nie tylko w standardowy sposób, czyli w górę i w dół, ale również do przodu i do tyłu względem nauszników. Obrotowy mechanizm umożliwia złożenie słuchawek HD6M na płasko, co ułatwia ich przenoszenie.

Dzięki wbudowanemu mikrofonowi i funkcji zdalnego sterowania model HD6M jest też kompatybilny ze smartfonami (iPhone, Blackberry i urządzenia z systemem Android).


ŹRÓDŁOpanasonic.com
Poprzedni artykułParanoid, czyli Half-Life przeniesiony na silnik Doom
Następny artykułPanasonic wprowadza słuchawki RP-HF500M
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.