NZXT zapowiedział wprowadzenie do swojej oferty system chłodzenia cieczą – NZXT Kraken M22. Jest to rozwiązanie z zamkniętym obiegiem, które powinno wpasować się w obudowy typu Cube i mini-ITX. Blok wodny posiada aluminiowy radiator o wymiarach 152 x 120 x 32 mm i miedziany blok na procesor o rozmiarze 65 x 65 x 48 mm. Pompa pracuje z prędkością obrotową 3000 obr./m. Stąd wychodzą przewody o długości 400 mm.

NZXT Kraken M22

Za chłodzenie cieczy odpowiada wentylator Aer P120, który obraca się z szybkością 500 – 2000 obr./minutę. Całość generuje hałas na poziomie od 21 do 36 dB.

NZXT Kraken M22

Producent zamontował system podświetlenia LED. Do dyspozycji użytkowników oddano dwa oddzielne kanały RGB, którymi można sterować przy pomocy oprogramowania CAM.

NZXT Kraken M22

NZXT pasuje do następujących podstawek:

  • Intel: LGA 115x/1366/2011(v3)/2066,
  • AMD: TR4/AM4/AM3(+)/AM2(+)/FM2(+)/FM1.

Urządzenie trafi do sklepów pod koniec marca tego roku. NZXT Kraken M22 został objęty trzyletnią gwarancją producenta, a cena AIO została ustalona na poziomie 99,90 euro.


Poprzedni artykułBeamdog Livestream – NWN:EE Steam launch date & new textures
Następny artykułModecom Volcano Blade – niskoprofilowa klawiatura mechaniczna
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.