Firma NZXT wypuściła na rynek odświeżoną wersję obudowy NZXT H210i. Pierwszą ze zmian jest zmodyfikowana tacka dla nośników SSD. Do tego dodano złącze USB typu C, w tym obsługę szybkiego standardu USB 3.1 Gen 2. Obudowy zostały również wyposażone także w nowe urządzenie sterujące Smart Device v2 z obsługą NZXT CAM. Smart Device v2 wykorzystuje nowy, szybszy procesor, który steruje dwoma kontrolerami oświetlenia HUE 2 RGB i pracą wentylatorów w obudowie.

Wymiary obudowy NZXT H210i wynoszą 210 x 349 x 372 (szerokość x wysokość x głębokość) milimetrów. Całość waży 6 kilogramów. Fabrycznie zamontowane są dwie jednostki Aer F120. W środku można zamontować kartę graficzną o maksymalnej długości aż 325 milimetrów. Jeżeli chodzi o wysokość chłodzenia, to jest to 165 milimetrów.

Modele nowej serii H są dostępne w kolorze: matowej czerni, matowej bieli i czerni oraz matowej czerni i czerwieni. Jeden z paneli bocznych ma przezroczystą szybę z hartowanego szkła, która ma umożliwiać wgląd w podzespoły.

Ceny nowych obudów NZXT z serii H zaczynają się od ok. 326 zł. Producent udziela 2 letniej gwarancji.


Poprzedni artykułPhilips 328E1CA, Philips 325E1C, Philips 328E1CA – nowe monitory z serii E1
Następny artykułPhilips 271E1SCA, Philips 272E1CA, Philips 275E1S – nowe monitory z serii E1
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.