Firma NZXT wypuściła na rynek odświeżoną wersję obudowy NZXT H210i. Pierwszą ze zmian jest zmodyfikowana tacka dla nośników SSD. Do tego dodano złącze USB typu C, w tym obsługę szybkiego standardu USB 3.1 Gen 2. Obudowy zostały również wyposażone także w nowe urządzenie sterujące Smart Device v2 z obsługą NZXT CAM. Smart Device v2 wykorzystuje nowy, szybszy procesor, który steruje dwoma kontrolerami oświetlenia HUE 2 RGB i pracą wentylatorów w obudowie.

Wymiary obudowy NZXT H210i wynoszą 210 x 349 x 372 (szerokość x wysokość x głębokość) milimetrów. Całość waży 6 kilogramów. Fabrycznie zamontowane są dwie jednostki Aer F120. W środku można zamontować kartę graficzną o maksymalnej długości aż 325 milimetrów. Jeżeli chodzi o wysokość chłodzenia, to jest to 165 milimetrów.

Modele nowej serii H są dostępne w kolorze: matowej czerni, matowej bieli i czerni oraz matowej czerni i czerwieni. Jeden z paneli bocznych ma przezroczystą szybę z hartowanego szkła, która ma umożliwiać wgląd w podzespoły.

Ceny nowych obudów NZXT z serii H zaczynają się od ok. 326 zł. Producent udziela 2 letniej gwarancji.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments