Firma nVidia udostępniła nowy pakiet sterowników – nVidia GeForce Game Ready Driver 361.75. Sterowniki posiadają certyfikat WHQL i należą do serii Game Ready, co sugeruje ich zoptymalizowanie dla gier. Dodano pakiety optymalnych ustawień GeForce Experience oraz przygotowano profile SLI dla dwóch gier. Dodano wstępne wsparcie dla podłączenia kart graficznych GeForce GTX poprzez interfejs Thunderbolt 3. Pojawiło się wsparcie dla karty graficznej GeForce GT 710.

Zoptymalizowano działanie w grach Rise of The Tomb Raider oraz Tom Clancy’s The Division Beta.

Sterowniki nVidia GeForce Game Ready Driver 361.75 dostępne są dla użytkowników systemów operacyjnych Windows 7/8.1/10.


Poprzedni artykułAMD przedstawia GPUOpen – nową inicjatywę dla deweloperów gier, CGI oraz programistów oprogramowania obliczeniowego
Następny artykułAmerican Truck Simulator – symulator amerykańskiej ciężarówki powraca
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.