Kilka dni temu, podczas targów COMPUTEX 2018 miała miejsce konferencja firmy NVIDIA. Zaproszenie na nią otrzymali tylko wybrani dziennikarze. Podczas prezentacji Jensen Huang powiedział, że w najbliższym czasie nie spodziewa się nowej rodziny kart konsumenckich GeForce. Wiele obecnych osób zawiodło się troszkę, ponieważ oczekiwano jakiś informacji odnośnie Volta lub następcy.

Czyli wstępne plotki o premierze następców architektury Pascal zostały rozwiane. I w tym roku raczej niczego nowego w segmencie konsumenckim nie ujrzymy. Oby tylko ceny wróciły do normalnego poziomu.


ŹRÓDŁOvideocardz.com
Poprzedni artykułCORSAIR HS70 Wireless – bezprzewodowe słuchawki
Następny artykuł2018 Beamdog Livestream – Post SoME & Guest Appearance by Mark Meer
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments