W ofercie firmy Natec pojawiła się podkładka pod mysz – Natec Universe Maxi. Jej powierzchnia robocza wynosi aż 800 x 400 mm, co pozwala na położenie zarówno myszy, jak i klawiatury. Powierzchnia podkładki wykonana została z gładkiego materiału. Jest do tego całkowicie wodoodporna. Brzegi zostały dokładnie obszyte. Spód natomiast wykonano z gumy, która pewnie trzyma się całego blatu.

Nadruk na podkładce Natec Universe zawiera dwie mapy nocnego nieba – dla półkuli północnej i południowej. Prócz tego można tam znaleźć dane, pozwalające łatwiej odnaleźć się w gąszczu widzianych nocą gwiazd. Z powierzchni podkładki dowiemy się m.in. jakie są najjaśniejsze gwiazdy czy jaka odległość dzieli nas od tych najbliższych. Całość nadruku wykonano w stonowanych kolorach, co pozwala na dopasowanie podkładki do niemal każdego wystroju biurka.

Cena podkładki Natec Universe wynosi 39,99 zł.


Poprzedni artykułGPU-Z 2.14.0 z obsługą kart graficznych Intel Core 9 generacji
Następny artykułFaZe Clan pokonuje Team Liquid i jest w finale EPICENTER 2018
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.