Firma Natec wprowadziła do oferty podkładkę Time Zone. Produkt wyróżnia się unikalnym nadrukiem w postaci mapy świata. Obraz posiada wypisane wszystkie nazwy państwa oraz oznaczone są poszczególne strefy czasowe. Ma to pomóc szczególnie osobom, które mają kontakt z różnymi pracownikami z całego świata. Podkładka przyda się też uczniom, którzy lubią geografię.

Podkładka Time Zone została wykonana z dobrej jakości materiałów. Górna powierzchnia to wodoodporna tkania. Krawędzie zostały obszyte w sposób chroniący brzegi przed postrzępieniem i zniszczeniem. Spód to dobrej jakości guma, która przeciwdziała poślizgowi.

Podkładka przeznaczona jest dla myszy optycznych i laserowych. Jej wymiary wynoszą 800 x 400 x 3 mm. Time Zone kosztuje około 39,99 zł.


Poprzedni artykułDodatek The Resistance do gry Call of Duty: WWII pojawi się 28 lutego
Następny artykułSubnautica – wielki, otwarty i niebezpieczny ocean na obcej planecie
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.