Firma Natec przygotowała nowe podkładki z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Dwa główne motywy to zwycięskie Powstanie Wielkopolskie oraz setna rocznica odzyskania niepodległości. Na ich powierzchni możemy zatem zobaczyć motywy obecnej Warszawy zestawione z bitewną ilustracją polskich ułanów oraz flagę powstańczą symbolizującą Powstanie Wielkopolskie.

Natec - rocznicowe podkładki pod myszy

Produkt jest skierowany zarówno do kolekcjonerów oraz innych osób. Wymiary każdej z podkładek wynoszą odpowiednio (dł. x szer. x wys.) 250x210x2 mm. Wierzchnia warstwa została wykonana z tkaniny, a spód z gumy.

Natec - rocznicowe podkładki pod myszy

Podkładka jest dostępna w cenie 9,99 zł.


Poprzedni artykułCorsair K70 RGB MK.2 Low Profile – klawiatura mechaniczna z nowymi klawiszami
Następny artykułW Soulcalibur VI pojawi się 2B z gry NieR: Automata
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.