Firma Natec zaprezentowała nową mysz do pracy biurowej – Natec Jaguar. Bezprzewodowa mysz może okazać się wygodnym rozwiązaniem w biurze. Gryzoń został wyposażony w nanoodbiornik USB 2.0. Dzięki technologii radiowej 2,4 GHz RF zasięg działania gryzonia wynosi do 10 m. W mysz wbudowano sensor optyczny, oparty na technologii Blue Sense. Umożliwia ona pracę na niemal każdej powierzchni.

Ważną cechą myszy Jaguar jest funkcja Auto-Speed. Reguluje ona czułość myszki w zależności, z jaką szybkością użytkownik porusza gryzoniem. Jest to przydatne rozwiązanie, zwłaszcza podczas pracy na więcej niż jednym monitorze. Nowy produkt Nateca wyposażono w sensor optyczny umożliwiający ustawienie maksymalnej czułości na poziomie 2400 DPI. Warto przy tym wspomnieć o trybie rolki – po jego włączeniu scroll działa znacznie szybciej i to bez wyczuwalnego progu. Takie rozwiązanie ma znacznie ułatwiać przewijanie bardzo długich dokumentów na ekranie.

Gryzoń posiada wbudowane akumulatory, które mają umożliwić bardzo długi czas pracy. Jak deklaruje producent, baterie w gryzoniu Nateca powinny działać do trzech lat. W czasie bezczynności, mysz przechodzi w stan hibernacji. Mysz Natec Jaguar kosztuje około 99,99 zł.


Poprzedni artykułDropbox Paper – twórz i edytuj swoje dokumenty w chmurze
Następny artykułGALAX GeForce GTX 1050 OC LP i GeForce GTX 1050 Ti OC LP – ciekawe modele mini-ITX
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.