Firma NVIDIA poinformowała o promocji Narodzą się nowe legendy. Osoby, które kupią wybrane modele kart graficznych GeForce GTX otrzymają bezpłatnie grę Destiny 2 wraz z dwoma wydanymi do tej pory dodatkami. Mowa tutaj o kartach GeForce GTX 1070, GeForce GTX 1070 Ti, GeForce GTX 1080, GeForce GTX 1080 Ti lub zestawach komputerowy w nią wyposażonych.

Promocja jest ograniczona czasowo i potrwa do wyczerpania się zapasów kodów. Partnerami akcji są sklepy morele.net, Komputronik, Proline i x-kom.


Poprzedni artykułfejtZ zmiennikiem w Grayhound podczas DreamHack Masters w Sztokholmie!
Następny artykułZOTAC ZBOX CI640 nano i ZBOX CI640 nano PLUS – komputery mini-ITX
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.