Firma MSI wprowadziła do swojej oferty płytę główną Z370I GAMING PRO CARBON AC. Model został stworzony do współpracy z procesorami Coffee Lake i Coffee Lake-S. Na płycie zamontowano chipset Z370, gniazdo LGA 1151 oraz podzespoły klasy gamingowej. Producent zdecydował się na 8-fazową sekcję zasilania w układzie 6+2. Całość uzupełniają dwa gniazda na pamięci operacyjne DDR4 o maksymalnej pojemności 32 GB i prędkości do 4600+ MHz (OC).

MSI postanowiło wzorem Gigabyte wzmocnić gniazdko PCI-Express 3.0 x16. Dzięki temu cięższe karty graficzne nie powinny wyłamać przez przypadek złącza. Jeżeli chodzi o dyski twarde, to mamy złącza 2 M.2, Intel Optane M.2 i 4 x SATA 6 Gb/s.

Na tylnym panelu znajdziemy: 2 x USB 3.1 Gen 2, 2 x USB 3.1 Gen1, USB Typu C, PS/2, złącza HD Audio, przycisk Clear CMOS, Display Port, Intel Gigabit LAN. Za dźwięk odpowiada Nahimic2+. Natomiast w kwestii łączności bezprzewodowej WiFi 802.11ac oraz Bluetooth 5.

MSI Z370I GAMING PRO CARBON AC


Poprzedni artykułAssassin’s Creed Odyssey – nowe informacje o grze
Następny artykułShadow of the Tomb Raider – pokazano rozgrywkę
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments