MSI wprowadziło do sprzedaży nową kartę graficzną: GeForce GTX 1050 Ti 4GT LP. Model ten został wyposażony w układ GP107-400 i posiada długość około 182 mm. Wspierane są następujące technologie: NVIDIA GameStream, NVIDIA G-SYNC Ready, OpenGL 4.5, Simultaneous Multi-Projection, VR Ready, NVIDIA Ansel, NVIDIA GPU Boost 3.0, DirectX 12, Vulkan API.

MSI GeForce GTX 1050 Ti 4GT LP posiada bazowe wynoszące 1290 MHz i w trybie Boost wzrasta do 1392 MHz. Taktowanie pamięci wynosi 7010 MHz. Karta nie wymaga dodatkowego zasilania. Na śledziu znajdziemy złącza HDMI 2.0b, DisplayPort 1.4 oraz Dual-Link DVI.


Poprzedni artykułROCCAT Cross – słuchawki dla graczy i osób mobilnych
Następny artykułPojawiły się informacje o chipsetach Intel Z270 Express i H270 Express
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.