MSI zaprezentowało klawiaturę VIGOR GK30. Jest to klawiatura hybrydowa, która łączy w sobie zalety klawiatury mechanicznej oraz membranowej. Użyte w niej hybrydowe przełączniki cechują się wysoką żywotnością (12 mln kliknięć), krótkim czasem reakcji, przyjemnym czuciem klawiszy oraz cichą pracą. Warto tutaj wspomnieć również o podświetleniu RGB LED, którym można sterować z poziomu aplikacji Dragon Center.

Są też odpowiednie klawisze multimedialne, które umożliwiają kontrolę wielu funkcji multimedialnych. Ponadto VIGOR GK30 cechuje odporność na zachlapanie. Jej wymiary wynoszą 438 x 157 x 38 mm, a waga to zaledwie 1.05 kg.

Cena klawiatury wynosi 229 zł.


ŹRÓDŁOpl.msi.com
Poprzedni artykułGreen Hell debiutuje na platformie Steam w wersji 1.0
Następny artykułLogitech MX Master 3 – następca słynnej myszki dla profesjonalistów
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.