MSI poinformowało o wydaniu nowej aktualizacji oprogramowania BIOS/UEFI do swoich płyt głównych. Nowa wersja ma wsparcie dla procesorów AMD Athlon 200GE, Athlon 220GE i Athlon 240GE. Jednostki te miały swoją premierę już jakiś czas temu na rynku. Troszkę dziwne ze strony producenta, że dopiero teraz zdecydował się na tak ważną aktualizację oprogramowania do swoich płyt głównych.

Dla nas najważniejsze jest, że MSI B450I GAMING PLUS AC od teraz będzie mógł obsługiwać wspomniane wcześniej jednostki. Może pokusimy się o jej testy w niedługim czasie?

AMD Athlon Vega


ŹRÓDŁOtechpowerup.com
Poprzedni artykułTechPowerUp GPU-Z 2.17.0 z obsługą wielu nowych kart graficznych
Następny artykułESEA MDL Season 30: Virtus.pro zagra z Chaos oraz ENCE Esports
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.