Firma MSI szykuje się do wprowadzenia obsługi procesorów Ryzen 3000 na swoich obecnych płytach głównych. Mowa tutaj o chipsetach B350, X370, B450 oraz X470. Aktualnie trwają zaawansowane prace rozwojowe oraz testowanie nowych BIOSów/UEFI. Firma MSI chce tym samym mieć pewność, że użytkownicy większości ich obecnych płyt głównych dla procesorów Ryzen, będą mogli używać nadchodzących Ryzen 3000.

Nowe oprogramowanie ma się pojawić już w maju i być dostępne do pobrania ze strony producenta. Z płyt głównych mini-ITX znajdziemy następujące modele:

  • B350I PRO AC
  • B450I GAMING PLUS AC

ŹRÓDŁOtechpowerup.com
Poprzedni artykułAge of Empires II: Definitive Edition otrzymało certyfikację ESRB
Następny artykułESL Pro League Season 9: Podsumowanie pierwszych grup
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments