Portal videocardz.com dotarł do zdjęć nadchodzącej płyty mini-ITX – MSI MPG Z390I Gaming Edge AC. Nowy model oparty jest na chipsecie Z390, który swoją premierę będzie miał na początku października. Płyta główna ma zaoferować aż 5 fazową sekcję zasilania, podzieloną na dwie sekcje. Każda z nich posiada odpowiednie radiatory do chłodzenia. Warto zaznaczyć, że jest to rzadkość w tym segmencie.

MSI MPG Z390I Gaming Edge AC

Ciekawostką jest również umieszczenie chipsetu pomiędzy PCB, a układem chłodzącym dysk M.2. Zauważyć również można wysokiej jakości kartę dźwiękową oraz Intel WLAN. Nie zapomniano także o LEDach.


ŹRÓDŁOtechpowerup.com
Poprzedni artykułSeria komiksów do gry Call of Duty: Black Ops 4 dostępna za darmo
Następny artykułESL Pro League Season 8: AGO Esports przegrywa w pierwszym meczu z Windigo Gaming
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.