MSI wprowadziło do swojej oferty myszkę dla graczyCLUTCH GM11. Jej sercem jest sensor optyczny PMW3325, który pozwoli na dogodną rozgrywkę w grach wymagających precyzji sterowania. Zmiana rozdzielczości sensora (400, 800, 1600, 3200 lub 5000 DPI) również może przebiegać bez udziału aplikacji. Dopełnieniem są przełączniki Omron, które zapewniają 10 milionów kliknięć.

Myszka waży zaledwie 89 gramów i ma symetryczny kształt, co pozwala na korzystanie z niej osobom lewo i praworęcznym. Producent dodał także podświetlenie RGB Mystic Light z 8 trybami świecenia. Można nim sterować przyciskami myszki lub przy pomocy aplikacji Dragon Center.

Cena myszki CLUTCH GM11 wynosi 129 zł.


Poprzedni artykułCryEngine 5.6 z wieloma nowościami w oprawie graficznej i fizyce
Następny artykułZmiany w HellRaisers
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.