MSI wprowadziło do sprzedaży płytę główną MSI A88XI AC V2 w formacie mini-ITX, przeznaczoną dla procesorów z socketem FM2+. Posiada ona chipset AMD A88X, wymiary 170 x 170 mm oraz sekcję zasilania z radiatorem. Standardowo można zamontować do dwóch kości pamięci operacyjnej w standardzie DDR3 o taktowaniu 2133 MHz i pojemności 16 GB każdy.

MSI A88XI AC V2

Płyta MSI A88XI AC V2 posiada także jedno złącze PCI-Express 3.0 x16. Prócz tego znajdziemy złączę PCI-Express x16, cztery gniazda SATA o przepustowości 6 Gb/s, pionowe złącze USB 3.0, kartę Wi-Fi 802.11ac i Bluetooth 4.0.

Na tylnym panelu znajdziemy: PS/2, 4 x USB 2.0, 2 x USB 3.0, D-SUB, DVI-D, HDMI, złącze RJ45 gigabitowej karty sieciowej, złącza audio karty dźwiękowej wraz z optycznym S/PDIF.

Źródło: echpowerup.com

Poprzedni artykułEW-7811USC – bezprzewodowa dwupasmowa karta sieciowa AC600 od EDIMAX
Następny artykułMSI A68HI AC – tania płyta mini-ITX z bezprzewodową kartą sieciową
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.