Mionix jako jeden z nielicznych producentów wprowadził do oferty teflonowe ślizgacze Mouse Glidez. Jest to nowa seria akcesoriów do myszek, wykonanych z samoprzylepnego materiału PTFE. Omawiane ślizgacze są kompatybilne nie tylko z myszkami Mionixa, ale także z produktami innych firm, dlatego z oferty szwedzkiego producenta skorzystać mogą także gracze nie posiadający Castora, Aviora czy Naosa.

Mouse Glidez

Za udogodnieniami jakie niosą ze sobą „stópki” nie idzie skomplikowany proces montażu. Po ich zakupie wystarczy oczyścić spód myszki i delikatnie nakleić ślizgacze w odpowiednich miejscach. Ich wymiary wynoszą 100 x 20 mm, a grubość to jedynie 0.25 mm. Ślizgacze dostępne są w sprzedaży w cenie 32 zł.


Poprzedni artykułAMD będzie rozdawało karty Radeon RX 480 na kanale Reddit
Następny artykułPlemiona od InnoGames obchodzą 13 lat istnienia
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.