Modecom wprowadził do sprzedaży klawiaturę mechaniczną Volcano Hammer. Nowy model posiada wszystkie 104 klawisze podstawowe oraz sekcję numeryczna. Jako przełączników użyto Outemu Blue, które mają być tańszym odpowiednikiem Cherry MX Blue/Kailh Blue. Klawiatura mierzy 445 x 145 x 42 mm i posiada kabel z wtyczką USB o długości 180 mm.

Volcano Hammer posiada także 12 klawiszy multimedialnych, aktywowanych przy użyciu przycisku Fn. Całe urządzenie jest podświetlone na czerwono. Klawiatura posiada tryb anti-ghosting, aczkolwiek wiele osób mówi o jego niedoskonałości.

Modecom Volcano Hammer dostępna jest w cenie 159 złotych w limitowanej edycji w sieci sklepów Auchan.


Poprzedni artykułCastor Color Software v1.0, czyli nowe oprogramowanie dla myszek Castor oraz Naos QG
Następny artykułAMD wydaje nowe sterowniki do swoich chipsetów
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.