Case Mod World Series 2017 skończyło się już jakiś czas temu. Do udziału w nich zgłosiło się sporo chętnych, w tym jeden Polak. Warto tutaj jednakże skupić się na specjalnej kategorii zorganizowanej z okazji 25-lecia istnienia Cooler Mastera. Tutaj pierwsze miejsce zdobył rumuński modder – Ovidiu Gitlana.

Jego modyfikacja zwana MKTRX AMMO 315 to hołd złożony klasycznej obudowie Ammo 533. Modder dołożył od siebie sporo elementów.

Przede wszystkim poszerzył obudowę, wypychając panele boczne. Na prawej ścianie modder wstawił kilka paneli LCD, na drugim zaś znalazło się miejsce m.in. dla przezroczystego okna, a także wentylatorów.

MKTRX AMMO 315

Tak prezentuje się mod, jeśli chodzi o zastosowane części:

  • CPU: IntelR Core i7-5930K
  • Płyta główna: ROG Strix X99 Gaming
  • Pamięć: Kingston HyperX Fury DDR4-2666 32GB Quad-Channel (8 DIMM)
  • Dyski: 2 x 240 GB Kingston HyperX 3K SSD (RAID 0)
  • Karta graficzna: ROG Strix GeForceR GTX 1080 OC edition
  • PSU: Cooler Master V650
  • Chłodzenie: blok wodny z radiatorem Alphacool NexXxoS ST30 Full Copper 240 mm i pętlą Monsoon
  • Wentylatory: Cooler Master MasterFan Pro 120 Air Pressure

Poprzedni artykułSmashcast.tv – nowy największy poza Azją serwis transmisji e-sportowych
Następny artykułElectronic Arts prezentuje dodatek In the name of the Tsar do Battlefield 1
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.