MasterLiquid ML240R RGB Phantom Gaming Edition

Cooler Master wprowadził do sprzedaży chłodzenie AiO MasterLiquid ML240R RGB Phantom Gaming Edition. Powstało ono we współpracy z firmą ASRock, dzięki czemu ma pełną integrację z systemem ASRock Polychrome RGB. Daje to możliwość synchronizacji efektów świetlnych z innymi podzespołami. Producent dorzuca do zestawu kontroler ARGB, który pozwala na zmianę ustawień oświetlenia.

Chłodzenie składa się z pompy, węży oraz chłodnicy. Pompa wyposażona została w dwie komory, przez które przepływa płyn chłodniczy i zbiera nagromadzone ciepło. Podstawa jest w pełni aluminiowa i została odpowiednio wypolerowana, aby mieć jak najlepszy kontakt z IHS od procesora.

MasterLiquid ML240R RGB Phantom Gaming Edition

Chłodnica to dwukomorowa, aluminiowa konstrukcja o długości 240 mm. Łączne wymiary całości wynoszą 277 x 119.6 x 27 mm. Chłodzenie powietrzem zapewniają dwa 120 mm wentylatory, które wyposażono w podświetlenie RGB LED. Prędkość obrotów wynosi od 650 do nawet 2000 RPM. Przepływ powietrza to maksymalnie 66.7 CFM.

Chłodzenie MasterLiquid ML240R RGB Phantom Gaming Edition jest kompatybilne ze wszystkimi popularnymi podstawkami pod procesory AMD i Intela, w tym najmocniejszych układów z serii Core i9 oraz Ryzen 9. Cena chłodzenia ma wynosi około 490 zł.


Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments