Marka HIRO pojawiła się na polskim rynku w 2017 roku. Wiele osób przyjęło ją z zadowoleniem. Na początek producent zaoferował komputery typu desktop oraz laptopy w wielu wariantach. Urządzenia zaprezentowano na wielu imprezach odbywających się w Polsce, a ich możliwości testowali gracze. Warto zaznaczyć, że marka sponsoruje kobiecy zespół esportowy Phoenix HIRO.

W 2018 roku na rynku pojawią się:

  • Nowe modele notebooków HIRO, z szerokim spektrum specyfikacji, odpowiadającym wyśrubowanym wymaganiom naszych klientów.
  • Mikrofony MILO i ICHOS, które powinny zainteresować przede wszystkim osoby chcące zacząć swoją przygodę ze streamingiem czy tworzeniem materiałów wideo na YouTube.
  • Słuchawki dla graczy GAMMA oraz PSI z wirtualnym dźwiękiem 5.1 i 7.1, wielokierunkowym, wyciszającym szumy mikrofonem oraz z dużymi 50 mm przetwornikami
  • Klawiatury z przełącznikami różnego typu (membranowe, hybrydowe i mechaniczne) w aluminiowych obudowach, z podświetlanymi klawiszami, w tym wybrane modele odporne na zalanie.
  • Fotel dla graczy oraz inne akcesoria, jak np. plecaki, podkładki, bungee do myszy czy nowe modele myszy.

Jestem przekonany, że w 2018 roku naszymi premierami zaskoczymy rynek. Rozszerzymy naszą ofertę laptopów o modele z procesorami nowej generacji Coffee Lake, kartami graficznymi GTX 1080, a nawet z dwoma GTX 1080 8GB, przy praktycznej dowolności w wyborze RAM oraz dysków twardych. Chcemy też zaskoczyć użytkowników dodatkowymi możliwościami personalizacji laptopów.

Oprócz tego miłośnicy grania, w zaledwie pół roku, będą mogli zapoznać się z nowymi mikrofonami, słuchawkami, klawiaturami, fotelami czy plecakami z serii HIRO. Naszą ambicją jest stworzenie prawdziwego ekosystemu zróżnicowanych urządzeń dla  graczy. Chcemy dać im szeroki wybór, bo wiemy, że różne gry czy style grania wymagają różnych narzędzi. Innymi słowy, chcemy być najbliżej graczy, jak to tylko możliwe.

– powiedział Grzegorz Kurek, Product Manager HIRO.

 


Poprzedni artykułInauguracyjny sezon Overwatch League oglądało ponad 10 milionów osób
Następny artykułBloober Team otrzymało Paszport POLITYKI za grę Observer
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.