Mad Catz postanowił odświeżyć swoje podkładki i wprowadził do sprzedaży GLIDE 4. Jest ona przeznaczona przede wszystkim dla myszek z sensorami optycznymi. Dzięki powierzchni podkładki złożonej z precyzyjnie poprowadzonego splotu tkaniny, GLIDE 4 ma dokładnie odwzorowywać ruchy gryzonia. Jej wymiary wynoszą 300 x 220 mm, co powinno zapewnić dość dużą powierzchnię dla myszki.

Mad Catz GLIDE 4

Rozmiary produktu Mad Catz mają się przysłużyć zwłaszcza graczom, którzy grają na niskich poziomach DPI. Podkładka Mad Catz z wierzchu pokryta jest mikrofibrą, od spodu zaś gumowana. Ma to zapewnić niski poziom tarcia, oraz dobrą przyczepność.

Mad Catz GLIDE 4

Podkładka GLIDE 4 kosztuje około 69 zł.


Poprzedni artykułSilentiumPC Enduro FM1 Gold 550W – ciekawy zasilacz dla obudowy mini-ITX
Następny artykułCooler Master wprowadza zasilacze MasterWatt Lite 230V
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.