Firma Logitech zaprezentowała myszki Logitech MX Master 2S i Logitech MX Anywhere 2S. Oba modele zostały wyposażone w czujnik laserowy Darkiefield o maksymalnej czułości 4 000 punktów na cal. Myszki mogą pracować na dowolnej powierzchni, a czas pracy na akumulatorze może wynieść nawet 70 dni. Kółko przewijania działa w dwóch trybach. Tryb swobodny, który umożliwia komfortowe i szybkie przeglądanie długich dokumentów oraz stron internetowych. Jednym kliknięciem można zmienić w tryb precyzyjny.

MX Master 2S został wyposażony w dodatkowe, boczne kółko umieszczone pod kciukiem, które można zaprogramować według własnych preferencji w oprogramowaniu Logitech Options.

Myszy z serii MX zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort. Konstrukcja Logitech MX Master 2S podtrzymuje dłoń i nadgarstek w naturalnej, wygodnej pozycji. Z kolei niewielki, mobilny kształt MX Anywhere 2S sprawdzi się w domu, w pracy oraz w podróży.

Logitech MX Master 2S będzie dostępna w sugerowanej cenie detalicznej 479 zł, a MX Anywhere 2S w cenie 399 zł.


Poprzedni artykułTropico 6 ma być większe i ambitniejsze, niż poprzednie odsłony
Następny artykułAMD EPYC seria 7000 – odpowiedź na monopol Intela – dane w pigułce
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.