Logitech zaprezentowało klawiaturę bezprzewodową Logitech MX Keys. Wykorzystuje ona technologię Logitech MX Keys Advanced Wireless, która oferuje minimalne opóźnienia w stosunku do czasu kliknięcia. Klawiatura ma klawisze MX z technologią Perfect Stroke, które zapewniają perfekcyjną wydajność i przyjemność podczas pisania. Do tego dochodzi inteligentne podświetlenie.

Wykrywa ono dłonie i automatycznie dostosowuje podświetlenie klawiatury do warunków panujących w pomieszczeniu. Podświetlenie wyłącza się, gdy urządzenie nie jest używane, aby oszczędzać energię i ograniczyć do minimum rozpraszanie uwagi. Dla wygody nadgarstków dołączana jest miękka i wytrzymała, odłączana podpórka.

Klawiatura dostępna jest w cenie 469 zł. Jej akumulator pozwala do 5 miesięcy pracy lub 10 dni na pełnym podświetleniu.


ŹRÓDŁOlogitech.com
Poprzedni artykułStronghold: Warlords – pokazano krótki zwiastun z rozgrywki
Następny artykułDeep Diving Simulator otrzymuje pierwszy dodatek Adventure Pack
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.