Logitech G wprowadził oprogramowanie Logitech Gaming Software 8.96.81. Aktualizacja jest dostępna poprzez samą aplikację. Dodano obsługę następujących urządzeń: myszy Logitech G603, klawiatury Logitech G613 oraz kamery internetowej Brio 4K Streaming Edition Webcam. Prócz tego dodano aktualizację oprogramowania układowego myszy G102 i G203 zwiększającą maksymalną czułość czujnika do 8000 dpi.

Pojawiła się opcja gromadzenia anonimowych danych, które pomogą nam dowiedzieć się, jak użytkownicy korzystają z oprogramowania LGS, aby je ulepszyć w kolejnych wersjach

Nowe profile gier:

  • Agents of Mayhem
  • Gigantic
  • LawBreakers

Poprzedni artykułGAME ON with AORUS – promocja przy zakupie płyty GIGABYTE
Następny artykułHumble Bundle z promocją Humble Down Under Bundle
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.