Logitech G, marka należąca do firmy Logitech zaprezentowała podkładkę Logitech G840 XL. Została ona zaprojektowana dla osób, oczekujących stabilnej i pewnej gry z wykorzystaniem dużych przestrzeni. Jej wymiary to 900mm na 400mm. Grubość wynosi 3mm. Wielkość podkładki pozwala na przykrycie niemal całego biurka. Gumowe podłoże utrzymuje podkładkę w miejscu.

Właściwa tekstura podkładki umożliwia lepsze sterowanie myszą. Producent przygotował również wygodną tubę do transportu podkładki. Podkładka G840 XL jest już dostępna sprzedaży w spodziewanej cenie detalicznej 209 zł.


Poprzedni artykułNajnowsze procesory Intel Skylake-X bez lutowanego IHS
Następny artykułWorld of Tanks – aktualizacja 9.20 daje możliwość potyczek 30 na 30
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.