Logitech G wprowadziło do sprzedaży bezprzewodową klawiaturę Logitech G613. Zastosowano unikatowe, błyskawicznie reagujące, mechaniczne przełączniki Romer-G. Rejestrują one naciśnięcia klawiszy do 25% szybciej niż standardowe przełączniki konkurencji. Połączenie z komputerem jest możliwe przy użyciu nadajnika USB.

Nie można również pominąć technologii LIGHTSPEED. Umożliwia ona raportowanie co 1 milisekundę. Zapewnia także zoptymalizowane połączenie bezprzewodowe oraz 16-krotne (12dB) wzmocnienie sygnału. Te rozwiązania gwarantują pewną i płynną pracę urządzenia w każdych warunkach.

Dostępne jest również 6 dedykowanych przycisków do zarządzania multimediami, z możliwością dostosowania do potrzeb użytkownika. Konfiguracja jest możliwa przy użyciu oprogramowania Logitech Gaming Software.

Logitech G613

Klawiatura Logitech G613 jest już dostępna w sprzedaży od końca sierpnia w cenie 629 zł. Rozwiązania zastosowane w klawiaturze oferują do 18 miesięcy działania z dwoma bateriami AA.


Poprzedni artykułMuzeum Gry i Komputery Minionej Ery otwarte dla zwiedzających
Następny artykułCrysis 3 – zostań taktyczną maszyną bojową ludzkości
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.