Logitech G wprowadziło do sprzedaży bezprzewodową mysz Logitech G603. Urządzenie wyposażono w przełomowy sensor optyczny HERO. Zapewnia on dokładność ruchów w zakresie od 200 do 12 000 DPI. HERO to skrót od High Efficiency Rated Optical sensor. Nawet przy najwyższej wartości DPI nie występuje wygładzanie czy przyśpieszanie. Dodatkowo sensor gwarantuje 10 razy lepszą wydajność zużywania energii.

Nie można również pominąć technologii LIGHTSPEED. Umożliwia ona raportowanie co 1 milisekundę. Zapewnia także zoptymalizowane połączenie bezprzewodowe oraz 16-krotne (12dB) wzmocnienie sygnału. Te rozwiązania gwarantują pewną i płynną pracę urządzenia w każdych warunkach.

Logitech G603

Bezprzewodowa mysz do gier Logitech G603 umożliwia granie do 500 godzin przy użyciu dwóch baterii AA. Kiedy poziom naładowania baterii osiąga 15%, wskaźnik stanu LED i oprogramowanie Logitech Gaming Software powiadamiają o zbliżającym się rozładowaniu.

Mysz G603 jest już dostępna w sprzedaży od końca sierpnia w cenie 349 zł.


Poprzedni artykułAncestors staje się Ancestors Legacy. Zobacz wikingów w akcji
Następny artykułWRC 7 – zasiądź za kierownicą rajdowych aut FIA WRC
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments