Logitech G zaprezentowała dziś urządzenie wykorzystujące technologię LIGHTSYNC – głośniki Logitech G560. Zapewniają one moc 240 W / 120 W mocy RMS, co gwarantuje wysoką jakość odtwarzanej muzyki, gier komputerowych oraz dźwięk 3D z DTS: X Ultra 1.0 dla pozycyjnego audio w grach. Głośniki w czasie rzeczywistym synchronizują oświetlenie RGB i dźwięk, tak aby dopasować się do rozgrywki, która dzieje się na ekranie.

Logitech G560

Efekty świetlne i animacyjne można dostosować w zakresie około 16,8 miliona kolorów, w czterech strefach oświetlenia.

Dzięki zastosowaniu technologii Logitech Easy-Switch, użytkownicy mają możliwość płynnego przełączania się między czterema podłączonymi do głośników urządzeniami, takimi jak komputer, smartfon, czy też tablet.

Logitech G560

Technologia LIGHTSYNC działa również z treściami wideo i odtwarzaną muzyką, pozwalając cieszyć się efektami świetlnymi i dźwiękiem nie tylko podczas grania.

Głośniki Logitech G560 będą dostępne w sprzedaży od kwietnia. Ich spodziewana cena detaliczna ma wynosić 1069 zł.


Poprzedni artykułRozpoczyna się 16. sezon ESL Mistrzostwa Polski z aż 320 tys. zł nagród
Następny artykułRazer Kiyo – nowa kamera do streamingu z linii Razer Broadcaster
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.