Logitech G zapowiedziała myszkę bezprzewodową dla graczy – Logitech G502 LIGHTSPEED. Zastosowano w niej ten sam czujnik optyczny, co w przewodowym modelu Logitech G502HERO 16K (High Efficiency Rated Optical). Jest to obecnie jeden z najdokładniejszych sensorów na rynku. Charakteryzuje się wysoką energooszczędnością w porównaniu do innych czujników optycznych.

Inżynierowie firmy Logitech przeprojektowali myszkę od podstaw. Zachowano te same kształty i funkcje oryginału, ale wprowadzono kilka udoskonaleń. Pierwszym z nich jest bezprzewodowa technologia LIGHTSPEED, znana do tej pory w modelu Logitech G PRO Wireless. Drugim jest technologia ładowania indukcyjnego – POWERPLAY. Trzecim ważnym elementem jest obudowa. Zmniejszono wagę o 7 gramów, dzięki zastosowaniu o wiele cieńszej konstrukcji.

Myszka Logitech G502 LIGHTSPEED otrzymała 11 programowalnych przycisków, które można spersonalizować za pomocą oprogramowania Logitech G HUB Software. Dodatkowo wyposażono ją w scroll z podwójnym trybem przewijania. Jeżeli o regulowany system wagi, to mamy dostępnych aż sześć obciążników – cztery po 2 g i dwa po 4 g.

Logitech G502 LIGHTSPEED

Ponadto mysz nie zawiera PVC i posiada certyfikat neutralności tworzyw sztucznych. Oznacza to, że każdy zakup myszy pomaga finansować inicjatywy, które wspierają proces eliminowania tworzyw sztucznych z otoczenia.

Przewidywana cena detaliczna to ok. 649 zł. Logitech G502 LIGHTSPEED pojawi się w sklepach detalicznych w pierwszej połowie czerwca.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments