logitech logo
logitech logo

Najpopularniejsza gamingowa mysz na świecie – Logitech G502 otrzymuje rewolucyjny sensor HERO 16K

Logitech G zaprezentowała ulepszoną wersję myszy Logitech G502. Zachowując ten sam kultowy kształt co w oryginale, nowa mysz została zaktualizowana o najnowsze technologie. Jedną z nich jest najnowsza generacja sensora HERO16K (High Efficiency Rated Optical). To obecnie najdokładniejszy sensor na rynku, który charakteryzuje się wysoką energooszczędnością w porównaniu do innych sensorów optycznych. W nowym gryzoniu Logitecha zastosowano także technologię LIGHTSYNC RGB. Do dyspozycji mamy także 11 programowalnych przycisków oraz pięć opcjonalnych obciążników dzięki którym możemy dostosować wagę myszy do swoich preferencji.

Logitech G502 weights

Sensor HERO 16K to najbardziej wydajny sensor Logitech, jaki kiedykolwiek powstał. Wyposażony jest w całkowicie nowe soczewki oraz zaktualizowany algorytm. Oprogramowanie zapewnia ultraprecyzyjne śledzenie bez przyspieszenia, wygładzania lub filtrowania w całym zakresie DPI. Czujnik HERO 16K firmy Logitech G może przekroczyć 400 IPS i zapewnić śledzenie na poziomie 16 000 DPI z precyzją do jednego piksela.

Logitech G502 weights

Jak wcześniej wspomniałem mysz posiada 11 przycisków, które można zaprogramować przy pomocy oprogramowania Logitech Gaming Software (LGS) aby obsługiwać samodzielnie zdefiniowane polecenia i makra.  Nowe G502 ma także regulowany system wagi z pięcioma ciężarkami 3,6 g oraz rolkę działającą w dwóch trybach. Jej oświetlenie może być spersonalizowane przy użyciu 16,8 miliona kolorów dzięki technologii LIGHTSYNC RGB. Wbudowana pamięć przechowuje do pięciu profili użytkownika. W ulepszonym modelu zmieniono także przełączniki, powstały one we współpracy z firmą Omron a ich szacowana trwałość to 50 mln kliknięć

Cena i dostępność
Mysz Logitech G502 HERO, dostępna w kolorze czarnym, trafi do sprzedaży w październiku 2018 r. Sugerowana cena detaliczna będzie wynosić będzie 389 zł. Dodatkowe informacje znajdziecie na stronię internetowej producenta lub na oficjalnym profilu Facebook.


Poprzedni artykułFACEIT Major London: Przed nami drugi dzień turnieju
Następny artykułASUS ROG STRIX Z390-I Gaming – pierwsze zdjęcia płyty mini-ITX
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments