Marka Logitech G wprowadziła do swojej oferty nowe zestawy słuchawkowe – Logitech G433 7.1 Gaming Headset i Logitech G233 Prodigy Gaming Headset. Słuchawki występują w czterech wersjach kolorystycznych: Royal Blue, Fire Red, Triple Black oraz Camo Blue. W obu zestawach nakładki na nauszniki zostały uszyte z oddychającego, hybrydowego materiału. Dzięki temu można je łatwo zdjąć i uprać.

Oba zestawy szwajcarskiego posiadają opatentowane membrany Pro-G wykonane z hybrydowych materiałów. Zapewniają wysoką jakość oraz czyste tony w pełnej skali dźwięku – od najniższych po najwyższe, niezależnie od wykorzystywanego źródła: złącza analogowego czy wejścia USB.

Słuchawki Logitech G433 zostały wyposażone w technologię dźwięku przestrzennego 7.1 – DTS Headphone:X. Dzięki temu można usłyszeć wszystkie efekty, które zostały przewidziane przez twórców gier – kroki zbliżającego się przeciwnika czy kierunek, z którego nadchodzi. Dodatkowo użytkownik może ustawić różne poziomy głośności dla każdego z siedmiu kanałów. Nauszniki G433 zostały pokryte wysokiej jakości hydrofobową, odporną na plamy tkaniną. Dodatkowo do słuchawek G433 dodano drugi komplet nakładek z mikrofibry.

W Logitech G233 pałąk wykonano z czarnego, przyjemnego w dotyku materiału, a całość wykończono miękkimi nakładkami w kolorze Cyan Blue.

Logitech G233 Prodigy Gaming Headset

Słuchawki G433 i G233 wyposażono w odczepiany mikrofon z automatyczną niwelacją szumów i hałasów z otoczenia. Urządzenia otrzymały także certyfikat przyznawany przez komunikator głosowy Discord za najwyższą jakość i czystość dźwięku.

Zestawy słuchawkowe pojawią są dostępne w sprzedaży w cenie detalicznej – Logitech G433 – 569 PLN oraz Logitech G233 – 399 PLN.


Poprzedni artykułArma III z dodatkiem Malden. Wyspa o powierzchni 62 km kwadratowych
Następny artykułMasterKeys Pro L NVIDIA Edition – klawiatura od NVIDIA i Cooler Mastera
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.